Rekreačný apartmánový dom pri kúpalisku Nesvady, 11 apartmánov, 1446 m2 pozemok

ID:

943

Cena:

650 000 €

Lokalita:

Nesvady

Druh:

Predaj

Stav:

Novostavba

Úžitková plocha:

360 m2

Zastavana plocha:

234 m2

Terasa / Balkón / Logia:

Áno

Pivnica:

Nie

Ďalšie informácie:

Aapartmánový dom v Nesvadoch vedľa termálneho kúpaliska, vzdialený 10 km od Nových Zámkov, 10 km od Kolárova a 23 km od okresného mesta Komárno. Nový priestranný apartmánový dom umiestnený v tichej uličke na okraji mesta, postavený z tehloblokov na slnečnom pozemku s výmerou 1446 m2, zastavanou plochou 234 m2, úžitkovou plochou 360 m2, ktorý poskytuje dostatok priestoru na rekreačné účely v blízkosti termálneho kúpaliska. Pripojený na inžinierske siete: elektrinu, vodovod, kanalizáciu a optický internet. Dispozícia: - Prízemie tvoria 4 apartmány, z toho dva pre 4 osoby a dva pre 2 osoby. Dispozičné riešenie apartmánu pre 4 osoby: 2x izba, denná miestnosť so sedením + kuchynský kút so spotrebičmi, kúpeľňa s WC (sprchovací kút, WC, umývadlo, zásobníkový ohrievač vody) + vlastná terasa. Dispozičné riešenie apartmánu pre 2 osoby: 1x izba, denná miestnosť so sedením + kuchynský kút so spotrebičmi, kúpeľňa s WC (sprchovací kút, WC, umývadlo, zásobníkový ohrievač vody) + vlastná terasa. - Poschodie tvorí 6 apartmánov pre 2 osoby a jeden priechodný dvoj apartmán. Dispozičné riešenie apartmánu pre 2 osoby: 1x izba + kuchynský kút so spotrebičmi, kúpeľňa s WC (sprchovací kút, WC, umývadlo, zásobníkový ohrievač vody). Ku každému apartmánu prislúcha aj balkón. Mimo apartmánov sa na prízemí nachádzajú 2 príručné sklady (skladovanie čistého prádla) a 2 technické miestnosti. - Podkrovie umožňuje vybudovanie ďalších 2 priestranných podkrovných apartmánov, každý s veľkým balkónom. Vybavenie: - plastové okná a vchodové dvere - tepelná izolácia fasády (minerálna vlna) - betónová strešná krytina - vykurovanie podlahové (tepelné čerpadlo) - termoregulácia v každom apartmáne samostatne, elektrické meranie, uzáver vody, hasičský prístroj - pretlaková kanalizácia + šachta na vodu samoregulovaná elektrikou - filtrácia vody - kuchynská linka (vyrobená na mieru stolárom) so spotrebičmi, bodové svetlá, televízor, chladnička - postele (vrátane matracov) a skrine v izbách vyrobené na mieru stolárom - so sprchovým kútom, umývadlo, zrkadlo a WC - podlahy - keramická dlažba keramická protišmyková dlažba (kúpeľňa) otváranie dverí na kartu, kľúč kamerový systém - dvor so zámkovou dlažbou a veľký priestor na parkovanie Ďalšie výhody: - výborná lokalita a tiché prostredie - parkovacie státia vo dvore - možnosť dokončenia areálu podľa svojich predstáv - parkovisko, detské ihrisko, altánok, gril, zeleň a iné - blízko celoročne otvorené termálne kúpalisko Kompletná občianska vybavenosť: škola, škôlka, Tesco, COOP Jednota, cukráreň, kaderníctvo, knižnica, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta, fitnes centrum, futbalové ihrisko, 2 x hotel, termálne kúpalisko a iné Atrakcie a zaujímavosti v okolí: - vodný mlyn Kolárovo - hvezdáreň Hurbanovo - ranč pri Svätom Petrovi - termálne kúpalisko Nesvady, Nové Zámky a Patince Hľadáte nové bývanie alebo nehnuteľnosť na investíciu v Nitrianskom kraji? Kontaktujte nás a spolu nájdeme pre vás to najlepšie. +421 905 255 701 vadkerti@namakane.sk

Kontaktujte nás

Hľadáte nové bývanie alebo nehnuteľnosť na investíciu v blízkosti Nových Zámkov? Kontaktujte nás a spolu nájdeme pre vás to najlepšie.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA. Uplatňujú sa pravidlá Ochrany osobných údajov spoločnosti Google a jej Zmluvné podmienky.

Ďakujem vám za vašu správu. Bola odoslaná.
Pri pokuse o odoslanie správy sa vyskytla chyba. Skúste neskôr prosím.
Go to Top